Події

На околиці Калинівки невідомі обстріляли дитячий майданчик з малечею. Фото

5 вересня 2019, 15:34

4 вересня у Калинівці, на дитячому майданчику, що неподалік пожежної частини, почулись постріли. З кущів цілились по дитячому будиночку, біля якого гралися малюки.

«Ми тільки підійшли, посадили малечу на гойдалку. Як почули звук куль, і як вони вдаряються в будиночок. Було страшно! Чоловік, який стояв поруч, сказав, що звук схожий на «воздушку». Майданчик був освітлений. А в кущах темно. Виходить, хто стріляв, нас добре бачив», - розповіла Вінниця.info свідок події Анна.

Ще один очевидець зауважив, що чітко чув звук пневматичної зброї.

«Було повною несподіванкою, коли з кущів почали стріляти. Це була пневматика з металевими кульками. Це чутно було по силі удару об споруди ігрового майданчику. Поруч були ще дві мами з маленькими дітьми», - пригадує подію Федір Герасимчук.

Чоловік увімкнув ліхтарик та направив його у бік кущів.

«Одразу крикнув, що там за ідіоти, включив ліхтарика на смартфоні і пішов в кущі. Звідти хтось вибіг, схоже, було двоє, але не впевнений. Вони побігли в городи. Потім там чулось багато пострілів. Подзвонив на 102, приїхала поліція. Але шукати по темряві в городах справа марна. Ці стрілки живуть поруч. Можливо, хтось бачив у друзів, родичів чи знайомих пневматичний пістолет. Застережіть їх від біди. Вчора минулось, а якби ні?», - зауважив Герасимчук.

У відділі комунікацій поліції Вінницької області Вінниця.info підтвердили про виклик правоохоронців на місце.

«Від громадян надійшло одне повідомлення. 4 вересня о 20:36 звернувся місцевий мешканець. Розповів, хлопці віком 14-ть років, стріляють по дахам. Повідомлення зареєстровано. Вчора, коли наші працівники прибули на місце, там вже нікого не було. Розшуку завадила темна пора доби», - прокоментували там.

Федір Герасимчук зауважує, 5 вересня також дзвонив на «гарячу» лінію «102».

«Зранку, після того, як знайшов пробиту кулькою банку з під напою. Це дуже небезпечно. А ще, біля річки, що з боку городів, там і банки і там вбиті птахи розвішані по деревам. На скільки розумію, їх спочатку підстрелили, а потім вчепили на гілки», - зауважив чоловік.

Мешканці Калинівки зауважують, що у різних мікрорайонах міста помічають прострілені банки та мертвих птахів.

Вінниця.info, фото з соцмереж.

Теги: Вінниччина Калинівка обстріляли дитячий майданчик діти 
Матеріали по темі