Місто

На оновленій Замостянській почали садити дерева: біля РАЦСу будуть сакури. Фоторепортаж

2 листопада 2018, 14:44

 2 листопада на вулиці Замостянській почали садити дерева. На першій частині оновленої алеї їх буде 210. Переважна більшість - клени, є також сакури, сосни і горобина.

«Ми висаджуємо вдвічі більше дерев, ніж тут росли раніше. Старі липи потрібно було зрізати. Грунт задовільний, півтора-два метри – чорнозем. До кожного дерева додаємо добрива, щоб точно прижилося.

Це міцні породи дерев, які добре переносять міські умови», - пояснив представник департаменту комунального господарства Леонід Демченко.

На ділянці, що біля РАЦСу будуть сакури – всього 7 штук. Кленів – 167.

Дерева купували у київському розсаднику. Вік саджанців різний – від 8 до 14 років. Вартість одного – близько 3 тисяч гривень.

«Клени високорослі, якщо брати горобини, сакури, то зрозуміло, що висота буде менша. Є технології, як зробити так, щоб з роками крони піднялися над трамвайними електромережами. Їх будемо використовувати», - говорить посадовець.

Нагадаємо, що в квітні на Замостянські зрізали близько сотні лип.

«Їм було більше 50 років. Якщо брати вікову межу зелених насаджень міста, таке як липа, то в таких умовах, це вже їхня вікова межа», - додав Леонід Демченко. 

Вiнниця.info

Теги: дерева 
Матеріали по темі