Місто

На оновленому проспекті Космонавтів у Вінниці витоптали стежки. Там встановлять нову огорожу

5 квітня 2017, 14:56

 У Вінниці завершують реконструкцію другої черги проспекту Космонавтів. Там облаштували освітлення встановили лавочки та дитячий майданчик. Вінничани звикли переходити дорогу в зручних для них місцях, а не лише по переходу, тому на газонах попротоптували стежки. Щоб убезпечити дітей та пішоходів, які виходять на проїжджу частину, планують встановити огорожу навпроти прозорого офісу «Вишенька». Блакитний парканчик, який змонтували на початку весни, зняли, мають огородити зону парканом сірого кольору, так як по всьому місту.

«Люди ходять та будуть ходити, але плануємо підсіяти траву. Там, біля магазину, де прохід до школи (навпроти пошти – ред.), то вже не стежка, а ціла дорога, ми посіємо там траву, але поставимо там пеньочки. Буде такий собі декоративний перехід», - говорить представник підрядної організації.

Поки що працівники огородили пішохідну зону від проїжджої частини жовтою стрічкою, але її прорвали, щоб напряму переходити дорогу до прозорого офісу.

Тим часом підрядники завершують роботи – встановлюють планети навколо фонтану, встелили м’яке поліуретанове покриття на дитячому майданчику та планують встановити урни.

 

Стежки по газонах

 

 

Протоптані стежки, на яких планують облаштувати перехід

Дитячий майданчик

 

 

Нові об’єкти благоустрою вже помалювали…

 

Нагадаємо, реконструкцію другої черги проспекту Космонавтів проводять у співфінaнсувaнні з Державним фондом регіонального розвитку. Згідно проектно-кошторисної документації, роботи обійдуться 27 млн. гривень.

Після реконструкції мікрорайон отримає власний оригінальний фонтан.

Як відомо, першу чергу реконструкції проспекту Космонавтів, було проведено в 2015 році, зробили нові доріжки, освітлення, встановили лавочки, підзарядки для гaджетів тa облаштували Wi-Fi.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: реконструкція Космонавтів 
Матеріали по темі