Місто

На освіту Вінниччини з державного бюджету направляють мільярдні субвенції

4 січня 2022, 15:14

У 2022 році для Вінниччини передбачено надання освітньої субвенції, яка спрямовується на оплату праці з нарахуваннями педагогічним працівникам для забезпечення надання загальної середньої освіти - 4,66 млрд грн (на 338 млн грн більше, ніж у 2021 році).

Про це повідомляє на своїй сторінці у фейсбук Голова обласної державної адміністрації Сергій Борзов.

«Цього року області буде надано субвенцію на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами - 17,9 млн грн», - зауважив Голова ОДА.

Бюджетом України передбачено низку субвенцій місцевим бюджетам, які ще не розподілені по областям:

• на створення навчально-практичних центрів сучасної професійної (професійно-технічної) освіти – 250 млн грн на рівні держави;

• на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» – 1, 57 млрд грн, що на 150 млн грн більше ніж у 2021 році;

• на реалізацію програми «Спроможна школа для кращих результатів» – 1,4 млрд грн, на 412 млн грн. більше 2021 року;

• вперше на забезпечення пожежної безпеки в закладах загальної середньої освіти – 1,5 млрд грн;

• вперше передбачено в бюджеті прямі видатки на субвенцію на придбання обладнання, модернізацію (проведення реконструкції та капітального ремонту) їдалень (харчоблоків) закладів загальної середньої освіти – 1,5 млрд грн.

Крім того, наприкінці 2021 року Кабінет Міністрів України здійснив перерозподіл резервів коштів освітньої субвенції.

Для Вінницької області передбачено кошти:

• на забезпечення створення належних санітарно-гігієнічних умов у приміщеннях закладів загальної середньої освіти – майже 1 млн грн;

• на придбання шкільних автобусів, у тому числі обладнаних місцями для дітей з особливими освітніми потребами – 32,2 млн грн на 11 млн грн більше ніж торік.

«Маємо забезпечити ефективне використання державних коштів, аби наші діти та молодь отримували якісну освіту у комфортних та сучасних умовах», - підкреслив Сергій Борзов.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: бюджет освіта 2022 рік Вінниччина 
Матеріали по темі