Спорт

На Паралімпійських іграх Вінниччину представлятимуть троє спортсменів

11 лютого 2018, 12:00

 На Паралiмпiадi (серед спортсменiв-iнвалiдiв) в Пхенчханi (Корея), яка стартує 9 березня змагатимуться одразу троє представникiв з Вiнниччини.

Про це повiдомляє Вiддiлення нaцiонaльного Олiмпiйського комiтету Укрaїни у Вiнницькiй облaстi.

В змаганнях паралiмпiйцiв з вадами опорно-рухового апарату виступатиме студентка магiстратури факультету з фiзичної культури i спорту Вiнницького державного педагогiчного унiверситету Iрина Буй.

Iншi два наших представники – незрячi. Це студент Вiнницького соцiально-економiчного унiверситету «Україна» за фахом «фiзична терапiя та ерготерапiя» i випускниця цього вишу за фахом «фiзична реабiлiтацiя» Наталя Рубановська.

 «У тотально незрячих будуть лiдери – здоровi спортсмени, якi їх ведуть i керують. А стрiляють незрячi бiатлонiсти на звук

Нашi паралiмпiйцi – неодноразовi переможцi Кубкiв свiту, призери чемпiонатiв свiту. Вони тренуються пiд керiвництвом наставникiв Марцина i Сергiя Кучерявих – сина i батька. Цiкаво, що Сергiй буде лiдером (ведучим) пiд час виступу на Паралiмпiадi у Олександра Казiка», - каже начальник Вiнницького регiонального центру фiзичної культури i спорту iнвалiдiв «Iнваспорт» Дмитро Лукавий.

Всi троє паралiмпiйцiв Вiнниччини виступатимуть одразу в двох видах спорту – лижних перегонах i бiатлонi.

Для проведення Паралiмпiйських iгор-2018 було обрано декiлька спортивних локацiй в Пхенчханi та його околицях Альпензiя, Прибережний кластер, Чунбон, Бугван Фенiкс Парк.

Вiнниця.info

Теги: паралімпіада 
Матеріали по темі