Суспільство

На півдні Вінниччини з яблунь збирають врожай гарбузів. Фото

21 вересня 2021, 12:48

Мешканці села Оканівка, що на півдні Вінниччини, збирають з дерев перший врожай яскраво-помаранчевих гарбузів, які виросли на яблуні одного подвір’я, а на сусідньому, ще й 12 зелених кабачків. Овочі виросли там випадково. Після того, як їх посадили під деревами, почали плестися догори та плодоносити. Незвичне місце популяції гарбуза та кабачка сподобалося селянам. Тепер вони планують це зробити своїм місцевим трендом.

«Спочатку подумали, що то у людей в садку виросли апельсини гігантських розмірів. Пожартували, що дійсно глобальне потепління змінює клімат. Але, коли придивилися, то розпізнали, що то гарбузики, які «видерлися» на яблуню. І не так вже низько, «видерлися» не нижче трьох метрів», - розповіла Вінниця.info Мирослава Марченко, жителька міста Ямпіль, що у кількох кілометрах від Оксанівки.

Також пані Мирослава помітила ще у одному подвір’ї в Оксанівки, як на дереві виросли 12-ть кабачків.

«Овочі виросли у незвичному місті тому, що абсолютно випадково розсіялися біля дерев, які ростуть під парканом з сітки, так і «видерлися» догори. Та я поговорила з місцевими, апельсини по-оксанівські стануть тепер їх трендом. Адже цей населений пункт претендує стати туристичною родзинкою нашої області», - зауважила вона.

Нагадаємо, безкоштовні хати, мальовничі місця та «міні-Буковель»: у Оксанівці чекають нових жителів.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Мирослави Марченко.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниччина гарбузи яблуня апельсини 
Матеріали по темі