Місто

На площі Гагаріна встановлять світлофори і змінять організацію дорожнього руху. Спочатку в тестовому режимі

29 травня 2020, 13:28

На площі Гагаріна встановлять світлофори і змінять організацію дорожнього руху. Спочатку все «запустять» в тестовому режимі.

Про це під час брифінгу 29 травня повідомив мер Вінниці Сергій Моргунов.

«Це одне з складних перехресть, тому що фактично 70% громадського транспорту проїжджає через площу Гагаріна. Коли ми провели реконструкцію в 2016 році, побачили, що необхідно серйозно підходити до питання безпеки для автомобіліста, пішохода і для громадського транспорту.

Ми проводили багато різних досліджень зі спеціалізованими організаціями, нашими урбаністами, експертами по транспорту. На сьогодні є відповідна тестова модель щодо встановлення світлофорних об’єктів. Але це не тільки світлофори, а й пішоході переходи і зміна напрямку руху.

Ми в тестовому режимі відпрацюємо цей алгоритм. Якщо будемо бачити, що воно працює, залишимо, якщо ні – далі будемо працювати. Але я думаю, що після обговорення в експертному середовищі і оцінці відповідних організацій, зможемо «поставити крапку». Але не будемо забігати наперед. Пропрацюємо в тестовому режимі, тоді все буде зрозуміло», - прокоментував мер, відповідаючи на питання, чи можна обійтись без світлофорів на площі Гагаріна.

Нагадаємо, площу Гагаріна у Вінниці, де трапляється велика кількість ДТП, планують облаштувати світлофорами. Комунальне підприємство проводить тендер на закупівлю 21 світлофора.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: площа Гагаріна Вінниця світлофори коментар мера 
Матеріали по темі