Місто

На пляжі «Хімік» будують майданчик для пляжного волейболу

21 липня 2021, 16:59

У Вінниці, на пляжі «Хімік» почали будувати майданчик для пляжного волейболу. Він буде розділений на дві ігрові зони і тут одночасно зможуть грати у волейбол 4 команди. Облаштують також трибуну для глядачів.

Новий волейбольний майданчик – реалізація проекту-переможця конкурсу «Бюджет громадських ініціатив» – «Центр пляжного волейболу». Нова спортивну зону обійдеться громаді в 1 мільйон гривень.

Про це повідомили на сайті Вінницької міської ради.

У Вінницькій міській територіальній громаді цьогоріч реалізовують 17 проектів, які у 2020 році перемогли у конкурсі «Бюджет громадських ініціатив». Серед них і створення майданчика для пляжного волейболу на «Хіміку». Автор ідеї – Євгеній Саричев. Будівельні роботи з облаштування майбутнього майданчика розпочались на початку липня.

«Наразі вже провели земляні планувальні роботи, ущільнили ґрунт, влаштували спеціальний екран з геотекстилю, декілька шарів основи з піску. Далі бригада працюватиме над встановленням волейбольних стійок та огородження. Завершити будівництво майданчика планують до кінця серпня», – розповів директор департаменту міського господарства міськради Віталій Місецький.

Розмір волейбольного майданчика 26 на 24 метри. Він буде розділений на дві ігрові зони. Тут одночасно зможуть грати у волейбол 4 команди. Облаштують також трибуну для глядачів.

Конкурс «Бюджет громадських ініціатив» у Вінниці започаткували в 2016 році за ініціативи міського голови Сергія Моргунова. За цей час вже реалізували 61 проєкт. Містяни безпосередньо долучаються до розподілу коштів громади, створюючи проєкти та голосуючи за свої ідеї.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото з сайту Вінницької міської ради

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: волейбол майданчик Бюджет громадських ініціатив 
Матеріали по темі