Місто

На Поділлі біля школи збудують Муніципальний будинок з дитсадком

11 лютого 2020, 09:49

Виконком Вінницької міської ради прийняв рішення про будівництво муніципального багатоквартирного житлового будинку з вбудованим приміщенням по вулиці Зодчих між будинками 36 – 40.

Рішення виконкому від 6 лютого опубліковано на сайті Вінницької міської ради.

«… виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1. Визначити VII об’єктом будівництва Програми «Муніципальне житло Вінницької міської об’єднаної територіальної громади» – «Нове будівництво багатоквартирних житлових будинків з вбудовано-прибудованим дитячим садочком між будинками по вул. Зодчих, 36-40».

2. Визначити замовником будівництва VII об’єкта Програми – МКП «Вінницький фонд муніципальних інвестицій», - зазначено в рішенні виконкому.

Будинок буде розміщений неподалік нової гімназії №8, яку планують добудувати в 2020 році.

Як повідомляла редакція Вiнниця.info, у Вінниці до 1 вересня 2020 року планують ввести в експлуатацію нову школу в мікрорайоні «Поділля». Це буде загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів, тобто для учнів 1 – 9 класів і розрахований на 1200 місць. Будівля зводиться з врахуванням всіх норм доступності та енергоефективності. В школі три спортивних зали, роздягальні з душовими, їдальня, актова зала. В дворі облаштують спортивне ядро та дитячий майданчик. Центральний вхід буде з боку вулиці Анатолія Бортняка. Простір початкової та середньої школи буде розділений.

Вiнниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: муніципальний будинок дитсадок 
Матеріали по темі