Місто

На Поділлі добудовуватимуть школу. Проводять тендер на 111 мільйонів

18 жовтня 2017, 16:20

 Департамент капітального будівництва Вінницької міської ради проводить тендер на завершення будівельно-монтажних робіт в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, що у житловому кварталі №8 району «Поділля» в м. Вінниці. Після розглянутих пропозицій, які надійшли від двох учасників, мають намір укласти договір з ТОВ «БМУ - 3» на суму 111,3 млн. гривень.

Оголошення про проведення закупівлі опубліковано на prozorro.

Школа розрахована на 1200 учнів. В триповерховій будівлі розміщуватимуться учбові класи, спеціалізовані кабінети. Передбачено облаштування їдальні, кухні, спортзалів, душових приміщень та санвузлів.

Відповідно до тендерної документації, внутрішнє опорядження повинно бути з високоякісних сучасних матеріалів, що дозволені для використання в шкільних закладах і мають сертифікати відповідності.

В душових, приміщеннях цехів кухні та мийній – всі стіни облицьовуються керамічною плиткою на всю висоту. В спортивних залах стіни на висоту 1,5 м. обшиваються дерев’яною дошкою.

Підлоги у приміщеннях кухні, їдальні, медичних кабінетах, санвузлах, роздягальних, душових, сходових клітках, електрощитовій та тамбурах – з керамічної плитки.

В спортивних залах в якості підлоги передбачається влаштування дерев’яного настилу. Паркетна підлога запроектована в актовій залі, вчительській, приймальні, кабінеті директора та заступників.

У всіх інших приміщеннях передбачено влаштування підлоги із мормолеуму.

Будівлю повинні утеплити мінеральною ватою та облицювати декоративною штукатуркою. Передбачено встановлення метало пластикових вікон сірого кольору з заскленням двокамерними склопакетами. Дах зроблять з металочерепиці.

Також передбачено радіофікація школи, влаштування місцевого радіомовлення та прийом телевізійного сигналу. Необхідне також влаштування пожежної сигналізації.

Нагадаємо, проект будівництва школи на Поділлі розробили ще в 2010 році, але через відсутність фінансування, до будівництва стін приступили лише в 2016р, коли інвестор виділив кошти, та профінансували з міського бюджету. У квітні 2017 року зводили стіни школи.

Проект

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: школа поділля 
Матеріали по темі