Місто

На Поділлі перекриють тротуар для пішоходів по вулиці Анатолія Бортняка, де будують муніципальне житло

16 квітня 2021, 17:35

У Вінниці, в мікрорайоні Поділля перекриють тортуар для пішоходів по вулиці Анатолія Бортняка. Роблять це через будівництво муніципального житла.

За інформацією Вінницької міської ради, тимчасово з 18 квітня буде обмежено рух пішоходів на одному з тротуарів на ділянці від будинку 2 до будинку 14 в напрямку руху до вулиці Зодчих.

«На період будівництва буде встановлено захисно-охоронну огорожу, яка є обов’язковою вимогою на час будівництва для забезпечення безпеки пішоходів. Після завершення будівництво можливість користування тротуаром буде відновлена», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у Вінниці 15 квітня жителі мікрорайону Поділля зібрались на акцію протесту проти будівництва багатоквартирного будинку по вул. Анатолія Бортняка, навпроти нової школи №24. Майже сотня вінничан, які мешкають в будинках, що поруч, кажуть, що коли купували квартири, то в документах про висотку «вікна у вікна» не йшлось. Зараз підрядник приступив до робіт, територію обгородили парканом, а люди категорично проти і готові були перекривати рух по вулиці Зодчих.

Детальніше читайте ТУТ.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: Поділля муніципальне житло перекриття тротуару 
Матеріали по темі