Суспільство

На подвір’ях двох вінницьких шкіл учні з вчителями висадили кущі та дерева

30 жовтня 2020, 16:39

У Вінниці учні та вчителі долучилися до акції з озеленення «Зелена хвиля». 30 жовтня на території вінницьких шкіл – №18 та №25, висадили дерева, туї, кущі самшиту.

Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради.

Вінницькі школи щороку долучаються до різноманітних екологічних акцій. Цього року 5 закладів долучились до акції «Зелена хвиля».

У школі №18 діти та вчителі висаджували туї, кущі самшиту та ялинки.

«В цьому році наша школа долучилася до акції «Зелена хвиля». Ми висаджуємо на території школи 18 туй, 22 кущі самшиту та 4 подушкоподібні ялинки», – розповіла заступниця директора з виховної роботи школи №18 Ірина Матковська.

Перше дерево діти висаджували разом із директором школи №18 Анатолієм Мельником. Учні зазначають, що такі акції потрібні:

«Ця акція дуже потрібна. На території нашої школи завжди багато людей, і вона має виглядати привабливо. І для нашої екосистеми – це теж плюс», – каже учень 10-Б класу Валентин Жордецький.

Долучилися до акції й учні сусіднього закладу школи №25. Тут навчаються діти 1-4 класів, тож, впоратися з висадкою дерев допомагали і вчителі, і батьки.

«У нас зелена хвиля проходить у два етапи. Вчора у нас активісти з третіх класів висадили біля 20 рослин. А сьогодні ми висаджуємо із четвертокласниками. Всього ми отримали 35 рослин, бо у нас не тільки дерева, ми брали ялівець, який плететься.

Зараз беремо маленькі деревця, щоб діткам було цікаво за ними доглядати. В минулі роки ми висадили дуже багато троянд. Дуже хочемо, щоб наша територія була красивою», – зазначила заступниця директора з виховної роботи школи №25 Тетяна Коваленко.Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото ВМР

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: дерева кущі Зелена хвиля 
Матеріали по темі