Суспільство

На Покрову у Вінниці відкриють перший в Україні пам’ятник Симону Петлюрі

5 жовтня 2017, 13:56

14 жовтня у Вінниці презентують новий міський музей. Урочистість пройде у рамках святкування військово-історичного фестивалю «Вінниця - столиця УНР».

«О 14 годині відкриємо пам’ятник Симону Петлюрі . Це станеться по вулиці  Симона Петлюри, 15. У приміщенні, де він перебував, а нині там Вінницьке обласне радіо. Хочу зауважити, що пам’ятник стане першим в Україні. До цього були лише бюсти. За основу ми взяли найбільш відому фотографію Петлюри. А майстри її відтворили. Витрати на себе взяв один з підприємців Вінниці», - розповів вінницький історик Олександр Федоришен.

Федоришен також зауважив, що цього ж дні урочисто відкриють першу філію музею Вінниці.  У приміщенні радіо виділяють кімнату під це.

«Тут будуть зібрані експонати, які відповідають тим часам. До речі, один з них, унікальний прапор третьої залізничної девізії 20-х років минулого сторіччя. Це друга копія в Україні. Першу мають президентському полку Петро Порошенко. Оригінал знаходиться в Центральному історичному музеї », - зауважив мер Вінниці Сергій Моргунов.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця пам'ятник Петлюра 
Матеріали по темі