Суспільство

На полицях магазинів Вінниччини з’явиться нова продукція

28 січня 2011, 09:48

Регiональною дегустацiйною комiciєю розглянутi та рекомендовані до виробництва зразки продукції 12 найменувань трьох суб’єктів підприємницької діяльності.

Про це повідомляє ДП “Вінницястандартметрологія”.

За повідомленням, фахівці ДП "Вінницястандартметрологія", управління державної ветеринарної медицини в Вінницькій області, управління у справах захисту прав споживачів у Вінницькій області, інспекції якості та формування ресурсів сільськогосподарської продукції Вінницької ОДА та обласної санітарно-епідеміологічної станції розглянули зразки продукції 12 найменувань трьох суб’єктів підприємницької діяльності.

Розглядались:

- напій безалкогольний соковий середньо газований "Шорле яблучне"

- молоко коров'яче пастеризована 2,6% жиру;

- торти "Київська Русь", "Наполеон", "Крем-брюле", "Пташине молоко", "Вишня з вершками", "Ягідний", "Медовий з чорносливом", "Курага", "Жіночий каприз", "Фантазія".

Представлена продукція оцінювалась за зовнішнім виглядом, оформленням, органолептичними показниками, результатами випробувань за показниками безпеки та випробувань на наявність ГМО.

Розповідаючи про особливості своїх розробок, виробники надали детальну інформацію про їхній склад, технологію виготовлення, терміни зберігання, поживні властивості, орієнтовну ціну тощо.

Представникам підприємств рекомендували уникати зловживання синтетичними барвниками, особливо при виготовленні продукції потенційно привабливої для споживання малечею. Виробники запевнили, що обов'язково врахують всі слушні пропозиції, які прозвучали з вуст фахівців.

Таким чином, за результатами засідання вся представлена продукція одержала задовільну оцінку і рекомендована до виробництва.

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі