Суспільство

На пологи під поліцейський ескорт: у Вінниці правоохоронці допомогли 47-річній породіллі. Фото

20 січня 2022, 12:37

У багатодітній родині Боднар з міста Жмеринка, 15 січня народилась ще одна донечка. Аби дівчинка з’явилася на світ під наглядом медиків, допомогли правоохоронці. Близько 14 години, коли у Вінниці фіксувалися затори, батько майбутнього немовля звернувся до поліцейських, які несли патрулювання біля села Березина. Попросив про терміновий супровід його дружини, яка ось-ось народить до обласної лікарні. Отже, під сирену та миготіння проблискових маячків, «Опель» з породіллею, швидко дістався до пункту призначення. А акушери вчасно прийняли пологи.

«Хочемо подякувати інспекторам групи реагування патрульної поліції Відділу поліції №3 Вінницького районного управління Володимиру Чуловському та Петру Чонговогу. Я багато що побачив у своєму житті, але такої чіткої, злагодженої та якісної роботи не бачив давно. В наш час дуже мало людей, які готові з повною відповідальністю підійти до своєї роботи, нічого не відкладати і виконати її на рівні. А Вам це вдалося. Думаю, Ваша робота стане прикладом для наслідування для інших, тих, хтоставиться до своєї професії відповідально. Величезне Вам спасибі, у нас народилась прекрасна донечка», - зауважив щасливий батько, як виявилося, він вчитель однієї зі шкіл у Жмеринці.

Редакції Вінниця.info стало відомо, що породіллі, яку супроводжували правоохоронці до лікарні – 47 років. Судячи зі сторінки її чоловіка, у них багатодітна родина, у якій близько 9 дітей.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото з соціальних мереж.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця породілля ескорт поліція допомога 
Матеріали по темі