Політика

На президії Вінницької облради затвердили перелік питань до сесії та вирішили здавати гроші

21 червня 2019, 12:01

21 квітня президія Вінницької обласної ради затвердила перелік питань, які депутати розглядатимуть в сесійному засіданні 26 червня. З 108 питань, 3 – зняли, 1 – додали. В порядок денний другим питанням, після звіту голови ОДА, включили проект рішення Про зміни до обласного бюджету.

Виключили питання під № 16 Про керівника КЗ «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля». Тому що було дві кандидатури на конкурсну посаду директора і жоден не набрав необхідної кількості балів. Обов’язки керівника поки й надалі виконуватиме Валентина Погребняк.

Також виключили з порядку денного питання №35 Про звіт начальника управління фізичної культури і спорту і питання № 87 Про погодження ПП «Подільська скарбниця» дозволу на видобування пісковиків в Ямпільському районі.

Звернення до Верховної Ради і Уряду щодо екологічної ситуації в Тростянці перенесли з 98-го до першої двадцятки питань, щоб розглянути після «кадрових рішень».

Перед завершенням президії двоє депутатів сказали, що мають звернення від громадян, які просять допомогти з лікуванням хворих дітей. Одній дитині потрібно 80 тисяч доларів, іншій – 30 тисяч. Вирішили централізовано від кожного депутата перерахувати по 1000 та 400 гривень дітям.


Вiнниця.info
Теги: сесія облрада президія 
Матеріали по темі