Суспільство

На прогулянку вибираються по черзі: у Вінниці вперше народились полярні вовченята. Відео

27 травня 2022, 15:17

У Подільському зоопарку, що у Вінниці по вулиці Зулінського, відвідувачі можуть побачити поповнення полярних вовків. Вони народилися тут на 64 день повномасштабної війни в Україні. Нині вже вилазять з нори, яку для них вирила мати та підлазять до краю вольєра. Отже, роздивитися малюків можна на відстані простягнутої руки. Правда, який приплід, наразі підрахувати важко. Цуценята на поверхні вибираються по черзі. Коли гріє сонечко.

«Харчуються переважно материнським молоком. Втім, і до дорослої їжі проявляють цікавість. Доки тато обгризає шмат м'яса, найвідважніше вовченя знайомиться із запахом та смаком їжі, яка у дорослому житті стане його основним харчем. Прилаштувавшись біля тата, облизує м'ясо та намагається відірвати хоча б невеличкий шматочок», - зауважують у Подільському зоопарку.

Наразі вага малюків близько двох кілограмів. Народились вони з коричневим забарвленням хутра. У дикій природі такий колір при народженні дає можливість краще маскуватись. Коли вовченята досягнуть статевої зрілості, змінять колір забарвлення хутра на білий.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця полярні вовки поповнення 
Матеріали по темі