Суспільство

На Привокзальній відкриють підлітковий клуб для занять авіамоделюванням

13 січня 2020, 16:18

Новий Центр підліткових клубів за місцем проживання відкриється за адресою вулиця Привокзальна 2/1. Діти віком від шести років спочатку займатимуться авіамоделюванням та різними видами технічного напрямку. З часом кількість гуртків має збільшитись. Набір проводиться з 13 по 24 січня.

Про це повідомили на сайті Вінницької міської ради.

«Ми закінчили ремонті роботи. Зараз дообладнуємо приміщення і відкриваємо новий центр за напрямками авіамоделювання і технічна майстерність. Такого центру у нас ще не було. У співпраці з федерацією авіамоделювання, яка є у Вінниці, ми будемо навчати діток саме цьому напрямку. Ми плануємо розвивати цей заклад і в подальшому відкривати тут ще інші гуртки», – розповів директор КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання» «VinSmart» Дмитро Мира та додав, що цього року планується відкрити іще один Центр підліткових клубів, який буде знаходитись по вул. Гладкова, 5.

Навчання в клубі проводитимуть фахівці із федерації авіамодельного спорту. Записатися на гурток можна за телефоном: 50-82-13. Заняття розпочнуться уже третього лютого.

Для довідки:

Мережа Комунального закладу «Центрів підліткових клубів за місцем проживання» розпочала свою роботу у квітні 2011 року. Наразі до її складу входить – 17 клубів. Постійно відвідують заняття 1200 дітей.

У різних мікрорайонах міста проводиться робота з дітьми за такими напрямками:

• Творчий (малювання, виготовлення подарунків власними руками, робота в техніках квілінг, орігамі, створення іграшок та листівок, бісероплетіння, театральна студія);

• Лінгвістичний (англійська, польська, жестова мови для школярів);

• Оздоровчий (футбол, бойовий гопак);

• Танцювальний (сучасні танці: хіп-хоп, джаз фанк, східні танці, сучасні танці);

• Авіамоделювання (виготовлення літальних апаратів власними руками, вивчення основ авіамоделювання);

• Туристичний (вивчення історії міста, проведення піших екскурсій, екскурсій в трамвайчику «Везунчик»);

• Інклюзивний (арт-терапія, соціальна адаптація, фізична реабілітація).

• Освітній (дошколярик та ранній розвиток).

Вінниця.info, фото Вінницької міської ради

Теги: авіамоделювання гурток Привокзальна 
Матеріали по темі