Економіка

На ПТУ Вінницької області виділено 10 мільйонів стабілізаційної дотації

5 лютого 2016, 15:05

 4 лютого 500 мільйонів гривень дотації для обласних бюджетів для фінансування професійно-технічної освіти. Для Вінницької області обсяг стабілізаційної дотації становить 10, 7 млн. гривень.

Відповідна Постанова КМУ від 4 лютого, оприлюднена на Урядовому порталі.

«Уряд ухвалив постанову, що дозволяє вирішити проблеми фінансування ПТУ та забезпечити належне їхнє фінансування за рахунок надання місцевим бюджетам стабілізаційної дотації з Державного бюджету на підготовку кадрів у таких освітніх закладах. Відповідно до цього рішення, кошти на фінансування ПТУ на загальну суму 500 млн. грн. будуть спрямовані обласним бюджетам, які далі будуть розподілятись між містами обласного значення, де є реальна обмеженість ресурсу. Прийняття даної постанови дозволить допомогти місцевим бюджетам, які наразі не в змозі забезпечити власне фінансування закладів професійно-технічної освіти та забезпечити належне фінансування та функціонування ПТУ», - зазначено у роз’ясненні до опублікованого документу.

Вчора, 4 лютого, Верховна Рада проголосувала за внесення змін до Бюджетного кодексу України, ввівши додаткову субвенцію на підтримку підготовки робітничих кадрів.

Нагадаємо, м. Вінниці для фінансування 9 ПТУ необхідно 105 млн. гривень. У зв’язку з цим, 15 січня депутати міськради затвердили зміни до міського бюджету.

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: ПТУ 
Матеріали по темі