Суспільство

На радість малечі: в дворі на Київській батьки власноруч створили пісочницю-трансформер. Відео

15 червня 2020, 10:25

У Вінниці в одному з дворів, що на Київській, мешканці багатоповерхівки власноруч створили пісочницю-трансформер. Тепер діти можуть не тільки гратися в піску, але й вчити літери, цифри, а також елементарні правила дорожнього руху.

Про це йдеться в сюжеті телеканалу «Віта».

«Ідея виникла ще в минулому році, але не було часу реалізувати. Тут, в зв’язку з карантином, всі зібралися в дворі і вирішили зробити дітям таку забавку», – розповідає вінничанка Вікторія Григорьєва.

Вікторія каже, що для малечі – це улюблене місце в дворі, але старенька пісочниця вже «зносилася».

«Пісочниця була в жахливому стані. Повністю відкрита, тварини ходили туди «по своїх справах». З сусідами ми вирішили зробити нову пісочницю закритого типу, щоб зачинялася. Дуже швидко ми зібрали кошти і відразу організували роботу», – додає Вікторія.

Скриню уже наповнили піском і завершують з дизайном, а навколо – дорога з розміткою і дорожніми знаками, аби малеча вивчала найважливіші правила. Розвиватиме і оздоба боковин пісочниці: там намалювали цифри, літери, фігурки. Намалюють світлофор і пішохідний перехід.

За кілька днів фарба підсохне і діти повернуться до забав.

В цьому дворі одразу видно руку справжніх господинь. Всюди порядок і яскраві квітники.

«В нас у кожного є своя клумбочка, ми доглядаємо за рослинами, сапаємо. Також фарбуємо паркани, бордюри. Робимо все, аби наш благоустрій був хорошим», – каже вінничанка Любов Романівна.

А ще в дворі замінили лавки. За міською програмою співфінасування мерія виділила 70% вартості, решті – доклали мешканці. Ще місцеві мріють про нові гойдалки і міні-будиночок. Кажуть, що стараються для своєї малечі, а тому роблять все з любов’ю.


Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: пісочниця Київська трансформер 
Матеріали по темі