Здоров‎’‎я

На Рівненщині за добу після трансплантації серця помер 49-річний вінничанин

6 грудня 2021, 16:08

У Рівненській центральній міській лікарні помер реципієнт, якому напередодні пересадили серце. Це 49-річний житель Вінницької області. Чоловік до пересадки серця був у дуже важкому стані, переніс кілька операцій і мав вагу понад 100 кілограм.

Про це пише ZAXID.NET

Після пересадки серця у Рівненській центральній міській лікарні 49-річний пацієнт прожив добу і у неділю, 5 грудня, помер. Операцію у ніч з 3 на 4 грудня провели рівненські лікарі разом з фахівцями з Національного інституту хірургії та трансплантології імені О. Шалімова, які спеціально прибули у Рівне. Донором став 35-річний чоловік з Рівненської області, який поступив у лікарню 2 грудня з тяжкими травмами голови. Після того, як лікарі констатували у нього смерть мозку, родичі дали згоду взяти у чоловіка для пересадки серце, печінку та нирки.

Операція з пересадки серця у Рівному тривала загалом понад 15 годин. Першим про успішну пересадку повідомив міський голова Рівного Олександр Третяк, який подякував родичам донора за їхню згоду.

Однак через добу після пересадки серця пацієнт помер. Головний лікар Рівненської міськлікарні Євген Кучерук повідомив, що чоловік до операції перебував у дуже важкому стані, переніс дві операції і мав вагу понад 100 кг.

Інші органи донора повезли у Київ, оскільки пацієнтам з Рівненщини, які потребують пересадки, вони за деякими показниками не підійшли. Євген Кучерук повідомив, що пересадки печінки та нирок провели у київському «Охматдиті» та в інституті імені Шалімова.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото зі сторінки Олександра Третяка

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: пересадка серця вінничанин 
Матеріали по темі