Економіка

На розвиток міжнародного аеропорту «Вінниця» - 600 млн гривень

4 грудня 2020, 12:01

Народний депутат Геннадій Вацак опублікував на своїй сторінці в Facebook відповідь Міністерства інфраструктури на запит щодо реконструкції аеропорту «Вінниця».

Повідомили, що розроблено новий проект постанови Кабміну, яким планують передбачити на 2021 рік 600 млн гривень на фінансування робіт з розвитку міжнародного аеропорту «Вінниця».

«… Укрінфапроект розробив проект постанови Кабінету міністрів України «Про внесення змін до Державної цільової програми розвитку аеропортів до 2023 року», яким на 2021 рік планується передбачити фінансування з розвитку міжнародного аеропорту «Вінниця» обсягом 600 млн грн. Міністерство інфраструктури України листом від 12.10.2020 № 14222/48/10-20 погодила зазначений проект без зауважень», - зазначено у відповіді на депутатський запит.

Передісторія:

18 листопада Кабмін затвердив перелік з 104 пріоритетних для держави інвестиційних проектів 2020-2023 роки, у якому і аеропорт «Вінниця». Реконструювати можуть за державні кошти (при наявності в Держбюджеті на відповідний рік), та місцевого бюджетів/ кошти інвестора (можуть бути залучені на умовах державного приватного партнерства).

В серпні 2020 в Міністерстві інфраструктури України планували виключити аеропорт «Вінниця» з переліку інвестиційних об’єктів. Потім голова Вінницької облдержадміністрації Сергій Борзов повідомив, що проект залишили в Державній цільовій програмі розвитку аеропортів на період до 2023 року. 29 вересня у Вінниці президент Володимир Зеленський, прокоментував питання реконструкції аеропорту «Вінниця».

Як відомо, Кабмін опублікував інвестиційний атлас України. Серед об’єктів, які пропонуються інвесторам - залізничний вокзал у Вінниці. В лютому на українсько-турецькому бізнес форумі залізничний вокзал у Вінниці презентували, як один з майбутніх концесійних об‘єктів.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Теги: аеропорт гроші 
Матеріали по темі