Місто

На Сабарівському кладовищі у Вінниці вже майже 400 захоронень

3 квітня 2018, 12:16

 У Вінниці на новому кладовищі біля мікрорайону Сабарів вже нараховують майже 400 могил.

Про це редакції Вінниця.info повідомили у комунальному підприємстві «Комбінат комунальних підприємств».

«Ще у жовтні того року на території кладовища, ми вивозили опале листя. Ховати почали на початку листопада. За цих практично п’яти місяців, там захоронено понад 300 людей. Цифра щоденно наближається до чотирьох сотень», - уточнює головний інженер КП «Комбінат комунальних підприємств» Валерій Іванчук.

Нагадаємо, будувати кладовище у мікрорайоні Сабарів розпочали через нестачу вільних місць на всіх кладовищах Вінниці. На єдиному, яке працювало тоді - поблизу села Лука-Мелешківська, ховати доводилося на дорозі.

За розрахунками кладовище на Сабарові обійдеться у 37 мільйонів. Там з встановлять огорожу, адміністративну будівлю і колумбарії.

Початок будівельних робіт супроводжувався скандалами з боку активістів, які підбурювали на протести місцевих мешканців. У серпні деякі активісти блокували будівельні роботи. Аби привернути увагу, навіть влаштовували народні гуляння «Яблучний спас»…

«Від початку того, як почали ховати, скарг не надходило», - відповів Іванчук на питання, чи не було скандалів під час похоронних процесій.

Вінниця.info 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: кладовище сабарів 
Матеріали по темі