Події

На Сході помер волонтер-захисник з Вінниці

10 вересня 2018, 10:43

Вінниччина втратила ще одного захисника. У зоні бойових дій помер Валентин Белінський. З 2014-го чоловік був волонтером на Сході, здійснив близько сотні гуманітарних поїздок на передову, а рік тому підписав контракт із ЗСУ.

«Просто заснув і не прокинувся. Попередньо, обірвався тромб, але точну причину смерті повідомлять після розтину. Сталося це у Донецькій області, на самому «передку»…», - розповів журналісту Вінниця.info побратим бійця Валерій Дощанський.

Валентин мав власний бізнес, пов’язаний з перевезеннями.

«Практично «убив» свою машину численними поїздками. Він чи не найбільше допомагав нашим хлопцям. А тоді сказав, що не може просто сидіти вдома і підписав контракт, служив у 59-ій окремій мотопіхотній бригаді», - продовжує Валерій.

У Вінниці на Валентина чекала дружина і маленька дитина.

«Навіть у відпустці у телефонній книзі продовжує рости список людей, номера яких вже ніколи не наберу, бо у відповідь буде лише тиша... А видалити не можу, бо здається таким чином видалю зі свого життя й пам’яті... От і сьогодні з ранку навічно замовчав ще один номер. Коли він дзвонив, то у слухавці завжди голосом Януковича звучала фраза: «Категорически приветствую». Спи з миром Валентин Белінский. Тримай небо та чекай на нас...», - написав й «Фейсбук» Роман Коржов.

Дата похорону ще невідома.

Вічна пам’ять…

Вінниця.info

Теги: АТО 
Матеріали по темі