Україна

На Сході України воює 40 тисяч бойовиків

8 серпня 2017, 17:00

 Загальна кількість російських бойовиків і кадрових військових на Донбасі зараз становить близько 40 тисяч осіб.

Про це в інтерв'ю Liga.net розповів голова Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко.

«Загальна кількість, яку ми визначаємо, на сьогодні складає близько 39-40 тисяч. Це загальне військове угруповання», – сказав він.

При цьому Муженко уточнив, що йдеться про російських бойовиках, найманців і кадрових російських військовослужбовців.

«Бойовики, найманці та кадрові російські військовослужбовці. Не так давно, як ви пам'ятаєте, були взяті в полон чергові російські військовослужбовці, і це ще раз підтверджує, що там присутній кадровий склад збройних сил РФ», – зазначив голова Генштабу.

За словами Муженка, під час допиту полонений росіянин Віктор Агеєв оцінив кількість кадрових військових РФ у його підрозділі на рівні близько третини від загального числа людей.

«За інформацією затриманого російського контрактника Агеєва, в складі того підрозділу, в якому він проходив службу, близько 30% становили саме кадрові російські військовослужбовці. Переважно це найманці, які прибули з території Росії», – підкреслив голова Генштабу.

Крім того, він зазначив, що захоплені документи доводять, що на Донбасі перебувають як російські військові, так і громадяни Росії, які називають себе «ополченцями», хоч і не є жителями Донецької та Луганської областей.

Також Муженко розповів, що російське угруповання, яка розгортається на навчаннях у Білорусі, має наступальний характер.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: АТО 
Матеріали по темі