Суспільство

На Старому місті оновлюють спортивну базу педколеджу – Сергій Борзов показав зміни

23 листопада 2020, 17:47

Голова Вінницької облдержадміністрації після лікарняного повернувся на роботу. 20 листопада проінспектував реконструкцію спортивної бази Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу на Старому місті, яка проводиться в рамках програми «Велике будівництво».

Про це йдеться в дописі Сергія Борзова на сторінці в Facebook та опубліковано фото об’єкту реконструкці.

Три роки тому Департамент будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації за рахунок коштів обласного бюджету замовив план сучасної спортивної бази для студентів Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу, спортивно-гуманітарного ліцею-інтернату.

«18 млн. грн. – залишок кошторисної вартості на 2020 рік. Цього року цей об’єкт включили до програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Будівництво розбито на дві черги.

Реалізація першої черги запланована до нового року. Зокрема, повна готовність футбольного поля зі штучним покриттям, глядацьких трибун, табло, влаштування освітлення, роздягалень, підсобних приміщень, розведення усіх інженерних комунікацій.

Розумію, як чекає сучасну базу збірна футбольна команда дитячо-юнацької спортивної школи з футболу міста та області – саме у ліцеї навчаються юні спортсмени», - повідомив Сергій Борзов.

В педагогічному коледжі навчається понад 1500 студентів.

«Щороку коледж випускає близько 60 вчителів фізичної культури, серед яких майстри та кандидати в майстри спорту, призери обласних та республіканських спортивна змагань. Тільки в 2016 році коледжем підготовлено 2 кандидати в олімпійську збірну на літні ігри в Ріо-де-Жанейро, 2 срібних та 3 бронзових призери чемпіонатів світу та Європи, 7 чемпіонів України.

До спортивних перемог саме на стадіоні рідного педколеджу студентам-спортсменам залишилось чекати недовго», - зазначено в дописі.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналіhttps://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото - з сторінки Сергія Борзова

Теги: спортивна база велике будівництво 
Матеріали по темі