Місто

На Старому місті планують побудувати майданчик з полем для міні-футболу та воркаутом. Візуалізація проекту

7 листопада 2019, 13:22

6 листопада у Вінницькій міській раді визначили 12 проектів, які реалізують на території ОТГ в рамках конкурсу «Бюджет громадських ініціатив».

Одинм із 6-ти великих проектів є проект №26 «Реконструкція спортивного поля на площі Шкільній (мікрорайон Старого міста)». Авторка проекту Наталія Федоришина в короткому описі пропонує збудувати спортивний майданчик для занять вуличною гімнастикою воркаут (WorkOut). Вартість - 1 000 000 гривень.

За проект проголосували 1941 вінничанин.

7 листопада під час виїзної наради міський голова Сергій Моргунов оглянув територію, де в майбутньому планують побудувати спортивний майданчик.

Представили точну візуалізацію, як буде виглядати спортивний майданчик. Це буде першим етапом реконструкції площі Шкільної, де нині розташоване старе футбольне поле.

«Історично склалося, стадіон тут великий апріорі не потрібний. Люди через нього проходять до своїх вулиць лише. Тому в проекті, розмір поля – стандартний для міні-футболу, його більше не потрібно. Мешканців багато, голосування показало майже дві тисячі голосів за проект, проголосувати на приватному секторі дуже важко», – каже депутат ВМР В’ячеслав Заремба.

Також додає, що окрім стадіону та воркауту, є пропозиція облаштувати на площі зелену зону та побудувати бювет для питної води.

Міський голова дав доручення зробити в комплексі проектно-кошторисну документацію на дану пропозицію.

«Треба зробити проект на цю територію в комплексі, прорахувати його. Однією із черг зробити майданчик, який виграв по Бюджету громадських ініціатив. Подумати, яке покриття матимуть доріжки, можливо таке, як роблять у європейських парках», - каже Сергій Моргунов.

Як стадіон виглядає сьогодні


Вінниця.info

Теги: майданчик Старе місто 
Матеріали по темі