Місто

На Старому місті завершують комплексний ремонт вулиці Данила Нечая

21 жовтня 2021, 17:11

У Вінниці завершується комплексна реконструкція 3,2 кілометрів вулиці Данила Нечая на Старому місті. Тут заасфальтували дорогу, встановили нові зупинки і світлофори, зробили LED освітлення та облаштовують тротуари з велодоріжками.

Сьогодні, 21 жовтня, Вінницький міський голова Сергій Моргунов з головою Вінницької обласної державної адміністрації Сергієм Борзовим та головою Вінницької обласної ради Вячеславом Соколовим відвідали об’єкт будівництва, на фінансування якого кошти виділені у рівних частинах з міського бюджету та державного дорожнього фонду.

«Готовність другої черги – від Московської до Брацлавської – 85%. Якщо першу чергу (2018-2019 рр.) ремонтували повністю коштом громади, то на цю ділянку отримали співфінансування з обласного бюджету.

Залишилось доробити тротуари з велодоріжками, завершити роботи з влаштування освітлення та відеонагляду, світлофорів, зупинок громадського транспорту. За місяць підрядник має впоратися», - зазначив у дописі мер Вінниці Сергій Моргунов.

Ремонт тротуарів мають завершити до кінця листопада.

«Як депутату від Вінницької громади, мені приємно бачити, що Старе місто стає ближче до центру - сучасною дорогою. Рік тому мешканці мені розповідали жителі, що вони теж хочуть жити «у місті, а не як на Старому місті». Поступово Старе місто стає «Новим містом». А як представник Президента України у Вінницькій області, я задоволений ще одним об’єктом програми Володимира Зеленського «Велике будівництво» у Вінниці», - зазначив у дописі голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов.

«Дуже важливо, що проєктно-кошторисна вартість на старті складала 100 млн гривень, а за результатами конкурсних торгів, ця вартість - 78 млн грн. Є будівництво, є якість, зручність і безпека, і є економія коштів», - зауважив голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий.

За інформацією мера Вінниці на вулиці Данила Нечая:

  • заасфальтували проїжджу частину та нанесли розмітку
  • збудували дощову каналізацію
  • встановили 4 зупинкові комплекси
  • влаштували світлофори на перехрестях
  • замінили мережу вуличного освітлення на LED
  • перенесли інженерні мережі та «сховали» кабелі під землю.
  • висадили 73 молодих клени.

«Модернізація інфраструктури Старого міста продовжиться. Окрім вулиці Данила Нечая, відремонтували вже Гальчевського, а далі плануємо – вулицю Шепеля», - повідомив Сергій Моргунов.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото зі сторінок Сергія Моргунова та Сергія Борзова

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: ремонт вулиці Данила Нечая 
Матеріали по темі