Суспільство

На території Сабарова, де планується нове вінницьке кладовище, невідомі розкидали металеві «їжаки». Фото

7 серпня 2017, 13:40

 На Сабарові невідомі розкидали гострі металеві шипи. Їх виявили на території, де планується будівництво нового вінницького кладовища. Через них вже порізали колеса дві одиниці техніки, яка працює на місці.

Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» повідомив директор департаменту комунального господарства та благоустрою Володимир Ніценко.

«Таким чином в «правовому полі» протестувальники перешкоджають будівництву нового кладовища !!! Таки «ЇЖАКИ» розкидані по полю!!! Увага!!! Це небезпечно для людей!!!», - написано там.

Вінниця.info звернулась до Ніценко за коментарем.

«Ці «їжаки» хтось підкинув на поле вночі. Один, чи два дні тому. Спочатку були просто дерев’яні планки із забитими цвяхами. А вже зараз з’явилися перепаяні між собою залізні скоби. Це дійсно небезпечно. Вони дуже гострі та міцні. У двох машинах порвало колеса. Страшно навіть уявити, якби у ці капкани потрапили люди. А тем, між іншим, бігають і діти.  Ми, звісно, написали заяву до поліції. Вже там мають з’ясовувати, хто причетний до цієї ситуації», - пояснив Ніценко.

Раніше Вінниця.info повідомляла, що у Вінниці практично не залишилося місць для поховання. Однак люди не перестають блокувати будівництво нового кладовища на Сабарові. 

Вінниця.info, фото з сторінки Володимира Ніценко. 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: кладовище Вінниця сабарів 
Матеріали по темі