Події

На території арсеналу боєприпасів біля Калинівки сталось загорання. Дітей з навчальних закладів евакуювали

11 вересня 2019, 13:15

11 вересня близько 11.30 години на території арсеналу боєприпасів біля Калинівки сталось загорання сухої трави на значній площі. Під час пожежі здетонували боєприпаси, які не були утилізовані. Пролунали кілька вибухів. Виникла загроза виникнення надзвичайної ситуації. З навчальних закладів евакуювали дітей.

«На території 48 арсеналу виникло загорання сухої трави, наразі є загроза виникнення надзвичайної події. Просимо усіх людей зберігати спокій і слідкувати за подальшою інформацією», - зазначено в повідомленні Калинівської РДА.

До редакції Вінниця.info звернулися вінничани, повідомили, що з школи села Сальник евакуйовують дітей.

«Моя мама живе у Сальника. Вона мені про це і розповіла. Панікують люди, бо і так пережили ту пожежу, ледь оговталися, а тут знову щось сталося», - каже Людмила.

Один з волонтерів, який брав активну участь під час ситуації 2017 року, повідомив, що загоряння сухої трави на території військової частини сталося з боку села Сальник.

«Туди поїхали автобуси евакуювати дітей зі школи. Так має бути по інструкції. Я так розумію, ситуація під контролем. Але панікують люди, адже дають інформацію догори ногами. Бо ніби, горять загальні склади. То не так. Якщо і є вибухи, боєприпаси, які не утилізували, чути, як Вінниці машини з мігалками летять», - розповів Вінниця.info Ярослав.

Голова Павлівської ОТГ Віктор Кособуцький, який зараз біля арсеналу, в коментарі реакції Вiнниця.info повідомив, що станом на 13.09 годину вибухів не чутно, на місці працюють пожежні команди з Вінниці, Калинівки і Гнівані.

«За офіційною інформацією сталось загорання сухої трави на великій площі. Станом на зараз пожежу локалізовано. До цього було чутно кілька вибухів, один з яких потужний. Зараз вибухів не чути. Дітей з шкіл і садочків евакуювали заради їх безпеки», - говорить Віктор Кособуцький.

«Сталося задимлення на території технічного арсеналу, постраждалих немає, зараз там працюють усі служби», — повідомив hromadske представник Міністерства оборони Олександр Мотузяник.

Пізніше в Міністерстві оборони повідомили, що загроз для військовослужбовців та цивільного населення, а також постраждалих осіб немає. Ситуація контрольована.

Нагадаємо, в 2017 році 26 вересня близько 22:00 загорілися боєприпаси на військових складах Міністерства оборони України, розташованих в Сальнику, поблизу Калинівки.

Вiнниця.info

Теги: Калинівка арсенал боєприпаси 
Матеріали по темі