Суспільство

На території державного лісгоспу у Вінницькій області виявили незаконну рубку 176 дерев

14 квітня 2021, 13:18

Фахівці державної екологічної інспекції у Вінницькій області спільно з працівниками СБУ провели позапланову перевірку на території державного підприємства «Іллінецьке лісове господарство» і виявили факт незаконної вирубки дерев.

Про це повідомляє Держекоінспекція у Вінницькій області.

Виявлено ряд порушень вимог природоохоронного законодавства:

  • порушення встановленого порядку використання лісосічного фонду, заготівлі і вивезення деревини та заготівлі живиці; порушення «Санітарних правил в лісах України»;
  • порушення «Правил пожежної безпеки в лісах України» та порушення спеціального використання лісових ресурсів;
  • пошкодження дерев до ступеня припинення росту, у тому числі і факти незаконної рубки 179 дерев різних порід та діаметрів (дерев, які не були включені до матеріалів відводу).

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 665 від 23.07.2018 року «Про затвердження такс для обчислення розміру шкоди, заподіяної лісу» обраховано загальний розмір шкоди заподіяної внаслідок пошкодження та незаконної рубки дерев, яка становить 948 788, 43 грн.

«Матеріали по даному факту згідно статті 214 Кримінально-процесуального кодексу України направлено до правоохоронних органів для вирішення питання щодо відкриття кримінального провадження», - зазначено в повідомленні.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото - Держекоінспекції

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: ліс вирубка правоохоронці 
Матеріали по темі