Суспільство

На території дитячого табору в Степашках облаштують пожежне депо

3 серпня 2020, 09:33

На території Гайсинського району незабаром розпочнуть свою роботу два нових підрозділи місцевих пожежних команд - в селі Степашки на території дитячого табору «Ювілейний» та території Губницької сільської ради.

Про це повідомив керівник ГУ ДСНС у Вінницькій області Руслан Шевчук.

Літні дні сприяють відпочинку на природі, зокрема в лісових масивах. На жаль, іноді люди забувають про правила поведінки в лісі.

Влітку з вогнем недбало поводяться туристи й відпочиваючи, які виїжджають на пікніки в ліс.

Саме тому з метою запобігання поширення пожеж в 2020 році продовжується робота із створення та функціонування місцевої пожежної команди в селі Степашки Гайсинського району Вінницької області. Зокрема, на території та в приміщеннях КЗ ДФОТ «Ювілейний» с. Степашки проводиться певна робота щодо покращення об’єкту з питань пожежної та техногенної безпеки:

  • розроблено проектно-кошторисну документацію на монтаж 32 будиночків відпочинку системами протипожежного захисту;
  • проведено технічне обслуговування наявним вогнегасникам;
  • проведено замір опору ізоляції електроосвітлювальної мережі зі складанням відповідних протоколів;
  • проводяться ремонтні роботи по облаштуванню одного із приміщень КЗ ДФОТ «Ювілейний» під пожежне депо. В ході ремонту приміщення було відремонтовано та оздоблено автогараж під пожежне депо, фасад та територію пожежного депо.

На території Губницької сільської ради також буде функціонувати місцева пожежна команда. На разі побудоване пожежне депо. В ході будівництва зведено автогараж пожежного депо, кімнату для відпочинку, санітарний вузол, душову кімнату, фасад та територію пожежного депо», - зазначено в дописі.

Вінниця.info, фото з сторінки Руслана Шевчука

Теги: пожежні депо 
Матеріали по темі