Спорт

На трьох Чемпіонатах України в Донецькій області вінницькі спортсмени вибороли «золото», «срібло» та «бронзу»

3 серпня 2020, 11:46

В селищі Мангуш Донецької області пройшли відразу три чемпіонати України: з пауерліфтингу, «жиму лежачи» та «класичного жиму лежачи» серед всіх вікових груп. Загалом, спортсмени Вінницької області вибороли два «срібла», два «золота» та дві «бронзи».

Про це повідомляють на сайті Вінницької облдержадміністрації.

На чемпіонаті України з пауерліфтингу серед чоловіків вінничанин Коломієць Віталій (МСУМК) виборов 2 місце у ваговій категорії до 83 кг.

У перший день Чемпіонату України з класичного «жиму лежачи» вінницькі спортсмени підтвердили статус лідерів. В категорії до 74 кг «золото» здобув ЗМСУ Чупринко Іван, «срібло» – у Бондарчука Ігоря. У категорії до 93 кг бронзову нагороду виборов Слободяник Віктор. У категорії до 83 кг до останнього підходу боролися Добриднюк Володимир та Антошко Денис і лише кілька кілограмів завадили останнім піднятися на п’єдестал.

На Чемпіонаті України з «жиму лежачи» у категорії до 74 кг ЗМСУ Чупринко Іван виборов 1 місце. А в останній день змагань бронзову нагороду завоював Тетерук Олександр у категорії 120+ кг.

У чемпіонатах взяли участь представники 22 регіонів України, близько 130 учасників.

Чемпіонати проходили в період з 23-го липня до 2-го серпня.

Змагання відбулися із дотриманням усіх протиепідеміологічних вимог: не більше 50 осіб у кожній групі учасників, дотримання соціальної дистанції, застосування засобів індивідуального захисту, доступність дезінфекторів тощо.

Нагадаємо, за попередніми результатами змагань, спортсмени з Вінниччини вибороли «золото» та «срібло».

Вінниця.info, фото – з сайту Вінницької ОДА

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: спорт перемога Вінниччина пауерліфтинг золото срібло бронза 
Матеріали по темі