Місто

На Тяжилові облаштують міні-сквер «Перлина»

26 січня 2021, 10:43

У Вінниці, в мікрорайоні Тяжилів, облаштують міні-сквер «Перлина». Проект став переможцем конкурсу «Бюджет громадських ініціатив» у минулому році. На реалізацію передбачено 250 тисяч гривень.

21 січня виконком міської ради дав дозвіл департаменту комунального господарства та благоустрою на проектування капітального ремонту елементів благоустрою по вул. Ватутіна,137 (Затишний міні-сквер «Перлина» у Тяжилові) в м. Вінниці. У минулому році координаційна рада конкурсу «Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської ОТГ» визначила переможців, де серед проектів-переможців був міні-сквер «Перлина».

За даний проект проголосували 1172 вінничанина. Бюджет – 250 тисяч гривень.

Проект передбачає встановлення 4-х лавочок, 4-х смітників, брукованої доріжки, огородження та освітлення.

Зобов`язати замовника:

2.1. Розробити проектно-кошторисні документації та затвердити їх в установленому порядку.

2.2. До виконання підготовчих та будівельних робіт приступити після отримання документу, що надає право на виконання вищезазначених робіт в департаменті архітектурно-будівельного контролю Вінницької міської ради відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 13.04.2011р. № 466 (зі змінами від 26 серпня 2015 р. № 747) з наступним прийняттям об’єктів до експлуатації в установленому законодавством порядку.

2.3. Після завершення будівництва, до прийняття об’єктів до експлуатації, виготовити та погодити у встановленому порядку виконавчу зйомку М 1:500 та подати службі кадастру департаменту архітектури та містобудування з відомостями про мережі, в т.ч. вулично-дорожню мережу, відповідно до ДБН Б.1.1-16:2013 «Склад та зміст містобудівного кадастру».

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Теги: сквер Перлина Тяжилів Бюджет громадських ініціатив 
Матеріали по темі