Місто

На Тяжилові у дитячому садочку №10 створять додаткову групу

11 серпня 2020, 15:10

У дитячому садочку №10, що на Тяжилові створять додаткову групу, розраховану на 20 малюків. У приміщенні закладу вже зробили ремонт, на черзі придбання необхідного обладнання.

Про це розповіла директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко, – пише прес-служба Вінницької міської ради.

Дітей дошкільного віку у Вінниці з кожним роком більшає. Щоб вони мали можливість відвідувати дошкільні заклади, в місті відкривають нові садочки та створюють додаткові групи. За останні п’ять років збудовано чотири дитячі садки: «Пазлик» в м-ні Академічний, «ДзВІНка» по вул. Антонова, «Смайлик» на Замості, «Мадагаскар» на вул. Трамвайній.

Також, де є можливість та потреба, відкривають додаткові групи у діючих садочках. Адже це додатково забезпечує місцями у дошкільних навчальних закладах вінницьких малюків у густонаселених мікрорайонах.

«У ДНЗ №10 вже повністю завершено капітальний ремонт приміщення для додаткової групи. Всі стіни поштукатурені та пофарбовані, підлога застелена лінолеумом. У санвузлі здійснено облицювання плиткою стін та підлоги, встановлено рукомийники, душовий піддон. Підключена система опалення, водогону, освітлення, вентиляції. Замінено віна та пожежний вихід на металопластикові конструкції», – розповіла директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

Наразі здійснюється розробка технічної документації для проведення тендерних закупівель з метою придбання інвентарю та обладнання для відкриття групи.
Нагадаємо, у мікрорайоні Тяжилів завершують будівництво нового дитячого садочка на 110 дітей. ДНЗ отримав назву «Дивосвіт». Заклад зводять коштом інвестора, який поруч збудував житловий комплекс.

Також наприкінці минулого року у Вінниці розпочав роботу новозбудований дитячий садочок №22 «Смайлик».

Вінниця.info, фото ВМР

Теги: дитячий садок Тяжилів 
Матеріали по темі