Місто

На узбережжі озера в районі «масложиру» встановлюють сцену з амфітеатром

5 серпня 2020, 09:28

У Вінниці, біля озера на Волошковій розпочали підготовку для встановлення сцени з амфітеатром. Сцена буде підсвічуватися прожекторами, буде глядацька зона, а вздовж трибун викладуть тротуарну плитку. Зараз робітники монтують закладні під сцену.

Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради.

Одним з переможців конкурсу «Бюджет громадських ініціатив» став проект по улаштуванню сцени з амфітеатром біля озера на вулиці Волошковій. Днями розпочались роботи по його реалізації.

Минулого року на території озера облаштували дитячий майданчик з гірками. Також тут укріпили схил та покрили його штучною травою, поставили лавочки. Під час конкурсу «Бюджет громадських ініціатив» вінничани проголосували за те, щоб біля озера облаштувати сцену та глядацьку зону – амфітеатр. Тут можна буде організовувати концерти, проводити свята, дозвілля для людей різного віку.

«Зараз робітники монтують закладні під сцену. Після цього будуть встановлювати виготовлені попередньо конструкції. Напроти сцени, яка підсвічуватиметься прожекторами, буде глядацька зона. Вздовж трибун буде доріжка, вимощена тротуарною плиткою», – розповів заступник директора департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Юрій Семенюк.

Як раніше повідомляли, виконавчий комітет Вінницької міської ради надав дозвіл департаменту комунального господарства та благоустрою на проектування робіт по облаштування сцени з амфітеатром 27 березня 2020 року.

Вінниця.info, фото ВМР

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: сцена з амфітеатром Волошкова озеро Бюджет громадських ініціатив 
Матеріали по темі