Суспільство

На Вінниччині бійцям АТО подарували срібні хрестики і обереги

13 березня 2015, 15:58

 11 березня в Мурованокуриловецькому районні, що на Вінниччині був проведений тематичний захід «Хоробрі серця», присвячений бійцям АТО. Кожному бійцю подарували срібний хрестик  та оберіг.

Про це повідомляє Мурованокуриловецька районна державна адміністрація

На початку заходу присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять воїнів, які загинули за незалежність України, віддаючи шану і повагу всім патріотам України, які беруть участь в бойових діях на сході нашої держави.

Під час заходу учасники АТО розповіли про те, що пережили на сході, про умови, в яких воювали, та про допомогу українській армії від держави та волонтерів. Всі охочі змогли поспілкуватися із захисниками, поставити запитання та подякувати героям за те, що обороняють територіальну цілісність України.

В свою чергу бійці подякували школярам, волонтерам за постійну підтримку. Без неї, зізнаються, на передовій було б сутужно. Міцний тил допомагає воякам завзято відстоювати українські землі, які наразі окуповані проросійськими бойовиками.

На згадку про зустріч всім захисникам були вручені обереги - вишиті рушнички та срібні хрестики.

Тематична концертна програма, підготовлена працівниками закладів культури району, до глибини душі зворушила всіх присутніх.

 

 

 

 

ВИННИЦА.info

Теги: бійці подарунки хрестики 
Матеріали по темі