Суспільство

На Вінниччині, через підприємство, яке незаконно утримує обладнання по очистці води, може виникнути екологічна катастрофа

2 березня 2017, 10:07

Прокуратура Вінницької області звернулась з позовом до господарського суду Вінницької області в інтересах держави в особі Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Вінницькій області про повернення державного майна.

Повідомляє Вінниця.info прес-служба прокуратури Вінницької області.

«Так, державним управлінням екології та природних ресурсів у Вінницькій області  одному із підприємств Вінниці передано на зберігання майно, а саме  обладнання установки біологічної очистки стічних вод BIOTAL-50.

Вищезазначене обладнання придбане управлінням з метою здійснення реконструкції очисних споруд та забезпечення належної очистки стічних вод каналізації в смт. Тиврів, оскільки воно здатне за добу очищати 50 м куб стоків», - йдеться у звернені.

На сьогодні, вартість обладнання установки біологічної очистки стічних вод BIOTAL-50  складає 1,2 млн гривень.

У порушення вимог договору підприємство-зберігач більше року не повертає державне майно управлінню, чим перешкоджає реалізації державної політики в галузі охорони навколишнього природного середовища, а районний центр продовжує користуватись застарілим обладнанням.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниччина підприємство незаконно 
Матеріали по темі