Події

На Вінниччині ДАІшники відповідатимуть за «заробітки» на техогляді

9 червня 2011, 15:25

Прокуратурою Вінницької області порушено кримінальну справу стосовно службових осіб відділення Державної автомобільної інспекції з обслуговування адміністративної території Вінницького району.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Вінницької області.

Прокуратурою Вінницької області виявлено факти зловживань службовими особами відділення ДАІ з обслуговування адміністративної території Вінницького району.

Дані особи впродовж 2010 року, в порушення вимог Закону України «Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів», без проведення державного технічного огляду транспортних засобів, вносили неправдиві відомості про проходження такого огляду до автоматизованої системи «ДАІ 2000», «АРМ Інспектор». Внаслідок цього до бюджету не надійшло податку з власників транспортних засобів та не сплачено управлінню Державтоінспекції за талони технічного огляду і послуги коштів на загальну суму майже 109 тис. гривень.

За вказаним фактом прокуратурою Вінницької області порушено кримінальну справу за ч. 3 ст. 364 та ч. 1 ст. 366 КК України.

ВИННИЦА.info

Матеріали по темі