Події

На Вінниччині держслужбовець сплатить 1,5 тисячі штрафу за липові протоколи на підприємців

14 липня 2011, 15:39

Суд виніс вирок помічникові санітарного лікаря однієї з районних санітарно-епідеміологічних служб у Вінницькій області - штраф у розмірі дев’яноста неоподаткованих мінімумів доходів громадян за підроблення службових документів.

Про це повідомляє служба зв’язків з громадськістю управління Міністерства внутрішніх справ України у Вінницькій області.

Наділений правом складати адміністративні протоколи про порушення санітарних норм держслужбовець, зловживаючи службовим становищем, умисно, з метою підвищення показників в своїй роботі 28 грудня минулого року у службовому кабінеті склав 11 завідомо неправдивих протоколів про порушення санітарних норм на 11 осіб-підприємців, які фактично не вчиняли цих правопорушень і про складання таких протоколів не знали.

Свій вчинок посадовець пояснив тим, що напередодні керівництво зробило йому зауваження щодо низьких показників у роботі. Аби виправдати себе в очах керівництва, чоловік вдався до правопорушень та підробив 11 протоколів про адміністративні правопорушення.

Стосовно держслужбовця порушено кримінальні справи за ч. 1 ст. 364 КК України «Зловживання владою або службовим становищем» та ч. 1 ст. 366 КК України «Службове підроблення».

Днями один з районних судів Вінницької області засудив 45-річного посадовця та призначив йому покарання у вигляді штрафу в розмірі дев’яноста неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

ВИННИЦА.info

 

Матеріали по темі