Політика

На Вінниччині кандидати в депутати набрали однакову кількість голосів. Людей знову покличуть на вибори

1 листопада 2017, 09:44

 На Вінниччині у дев’яти територіальних об’єднаних громадах 29 жовтня відбулися вибори. За їх результатами у трьох виборчих округах відбуватиметься повторне голосування, оскільки кандидати у депутати набрали однакову кількість голосів.

Про це повідомляє ГМ «ОПОРА».

Зокрема, в Староприлуцькій ОТГ однакову кількість голосів набрали кандидати в депутати у двох виборчих округах – №4 та №13. У виборчому окрузі №4 двоє депутатів набрали по 30 голосів. Це Богдан Ямчук (політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність») та Наталія Остапчук (самовисуванка). А в окрузі №13 по 28 голосів набрали Віктор Зінченко (самовисуванець) та Ольга Костюк (політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»).

За результатами виборів у Брацлавській ОТГ двоє кандидатів у депутати селищної ради по виборчому округу №6 набрали по 22 голоси. Це самовисуванці Дмитро Менчук та Віктор Вікулов.

Відповідно до ч. 1 ст. 87 Закону України «Про місцеві вибори» територіальна комісія приймає рішення про проведення у виборчому окрузі повторного голосування, якщо: у виборчому окрузі в день голосування найбільшу і водночас однакову кількість голосів набрали два або більше кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови, старости.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі