Події

На Вінниччині міліція та СБУ відкриють тютюново-горілчаний магазин?

4 квітня 2011, 14:03

Понад 1,5 тис. тонн коньячних виробів та близько 40 тис. пачок цигарок, завезених в Україну з порушенням митних правил вилучили 1 квітня співробітники міліції та СБУ у Піщанському районі Вінницької області.

Про це повідомляє відділ зв’язків з громадськістю Управління Міністерства внутрішніх справ у Вінницькій області.

За повідомленням, 1 квітня в лісовому масиві на території Піщанського району працівники УДСБЕЗ, за інформацією, отрманою від СБУ, провели оперативну закупівлю контрабандного коньяку «Квінт» виробництва республіки Молдова, не маркованого марками акцизного збору, в кількості 680 пляшок ємністю 0,5 літрів на загальну суму 13 тисяч гривень.

Під час оперативної закупівлі затримано 29-річного місцевого жителя, який під час затримання чинив опір.

За словами начальника УДСБЕЗ УМВС України у Вінницькій області Сергія Бевзенка, в ході санкціонованого обшуку в домоволодіннях затриманого правоохоронці вилучили ще близько 40 тисяч пачок цигарок без акцизних марок, 690 літрів спирту та майже півтони рідини коричневого кольору з характерним запахом спирту а також 2 тисячі порожніх пляшок з коньячними наклейками.

Правоохоронці встановили, що крім затриманого в оборудках, пов’язаних з незаконним збутом підакцизних товарів, брали участь ще три особи, жителі Піщанського району, роль яких буде з’ясована в ході слідства.

Наразі вилучені алкогольні напої та тютюнові вироби направлені на експертизу до Науково-дослідного експертно-кріміналістичного центру при УМВС області.

За даним фактом вирішується питання про порушення кримінальної справи відповідно до ст.204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут підакцизних товарів) Кримінального кодексу.

Проводиться розслідування.

ВИННИЦА.info

Матеріали по темі