Суспільство

На Вінниччині міського голову притягнули до відповідальності за корупційні дії

15 серпня 2017, 12:42

На Вінниччині, за вчинення адміністративного корупційного правопорушення, до відповідальності притягнено одного з міських голів.

Повідомляє прес-служба прокуратури Вінницької області.

«У Жмеринці , як встановлено під час судового розгляду протоколу про адміністративне правопорушення, міський голова, будучи суб’єктом, визначеним п.п. «в» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції», набувши у червні поточного року права власності на транспортний засіб вартістю, що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року несвоєчасно подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, чим порушив вимоги ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», тобто вчинив адміністративне корупційне правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.
Судом підтримано позицію Жмеринської місцевої прокуратури та міського голову визнано винним у вчиненні вищезазначеного корупційного правопорушення та накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 120 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає  2040 гривень», - йдеться у повідомлені.

Вiнниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниччина міський голова корупція 
Матеріали по темі