Економіка

На Вінниччині оголосили конкурс стартапів для підприємців. З обласного бюджету компенсують частину коштів

1 червня 2018, 16:14

 У Вінницькій облaсті оголосили про почaток конкурсу стaртaпів. Юридичні особи тa фізичні особи-підприємці, які зaреєстровaні і здійснюють підприємницьку  діяльність в регіоні можуть отримaти фінaнсову підтримку для реaлізaції влaсної ідеї.

«Відповідно до розпорядження голови облдержaдміністрaції В.Коровія від 17 квітня 2018 року №315 «Про зaтвердження Положення про оргaнізaцію тa проведення конкурсу бізнес-плaнів для підприємців-почaтківців (стaртaпи)», в рaмкaх  Плaну дій реaлізaції  Стрaтегії  розвитку мaлого тa середнього підприємництвa Вінницької облaсті нa період до 2020 року, оголошено  конкурс бізнес-плaнів для підприємців-почaтківців (стaртaпи)», - йдеться в повідомленні нa сaйті Вінницької ОДA.

Форма та розмір фінансової підтримки

Грант за рахунок коштів обласного бюджету в розмірі

  • до 50тис.грн.- реалізація бізнес-планів у різних сферах діяльності незалежно від місцезнаходження;

  • до 80тис.грн.- реалізація бізнес-планів яких передбачається у різних сферах діяльності виключно у сільській місцевості;

  • до 100 тис.грн. - реалізація бізнес-планів передбачає співфінансування у розмірі не менше 30% від суми гранту. 

Перелік документів для участі у конкурсі:

  • Онлайн заявка згідно додатку 1,2.

  • Бізнес-план.

  • Довідку у довільній формі про відсутність обмежень визначених пунктом 4 Порядку.

Термін подачі документів:

1 червня – 10 серпня 2018 року

Виконавчий адміністратор  конкурсу: Громадська  організація «Вінницька обласна організація «Спілка підприємців «Стіна».  

Контактна особа – Печалін Олександр Валентинович, тел. (063) 778-16-16,  e-mail: stina.org@gmail.com.

Умови участі у конкурсі:

- юридичні особи та фізичні особи-підприємці, які зареєстровані  та здійснюють підприємницьку   діяльність у Вінницькій області не більше  двох років  та громадяни України віком від 18 років, зареєстровані у Вінницькій  області, які  мають  намір розпочати підприємницьку діяльність;

- обов’язкове заповнення он-лайн заявки на участь у конкурсі до 18.00 годин 13 липня 2018 року;

- подання до 18.00 год. 10 серпня 2018 року бізнес-плану (обсягом не більше 30 сторінок друкованого тексту формату А4), який  передбачає започаткування підприємницької діяльності, створення або розширення вже існуючих видів діяльності (виробництв, послуг), що  забезпечує створення нових робочих місць та досягнення економічного ефекту.  

- обов’язкова реєстрації  суб’єкта підприємницької діяльності у Вінницькій області до отримання гранту;

- подання Виконавчому адміністратору звіту;

- здійснення підприємницької діяльність не менше двох років після отримання гранту; не зменшення чисельності працівників; забезпечення  цільового використання гранту;

- сплата податків та зборів пов’язаних з отриманням гранту та підприємницькою діяльністю відповідно до чинного законодавства.

Критерії оцінки бізнес-планів:

обґрунтованість ідеї; фінансово-економічне обґрунтування бізнес-проекту; обсяг прибутку  та рентабельність виробництва (надання послуг); кількість робочих місць, які планується створити; рівень середньомісячної заробітної плати; обсяг надходжень до бюджету від сплати податків, зборів, строк окупності проекту.

Перший етап - проведення інформаційної кампанії та прийом онлайн-заявок: з 1 червня  по 13 липня 2018 року.

Другий етап - проведення семінарів-консультацій  для учасників Конкурсу з підготовки, написання та оформлення бізнес-планів та  подача бізнес-планів учасників для участі у конкурсі: з 16 липня по 10 серпня 2018 року.

Третій етап - розгляд та оцінка бізнес-планів учасників Конкурсною комісією, визначення переможців Конкурсу: з 13 по 23 серпня 2018 року..

Положення про організацію та проведення конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців(стартапи).

Вiнниця.info

Теги: підприємство 
Матеріали по темі