Події

На Вінниччині осколки розбитого скла вкраденої ікони злочинці акуратно склали на жертовний стіл

22 червня 2017, 12:51

Поліція Вінниччини розшукує осіб, які причетні до злочину у сели Калитинка Шаргородського району. Тут з сільської церкви викрали три двохсотлітні ікони. Настоятель храму впевнений - працювали професіонали.

 «Прихід маленький. А сторонні не могли знати, що в церкві є старі і цінні ікони. Вони чітко знали, що богослужіння проводяться лише один раз в тиждень. У всі інші дні тут нікого немає. Злочинці йшли за певними іконами. Можливо навіть за чиєюсь наводкою. Або фотографії образів побачили  в соцмережі, які виклали парафіяни», -  отець Іоанн, настоятель Свято-Димитріївського храму.

Церква немає охорони, сигналізації і камер відеоспостереження. Невідомі акуратно зняли вікно і проникли через нього в церкву пізно вночі. У поліції відкрили кримінальне провадження. Але підозрюваних досі немає. У церкві не знайшли і відбитків пальців злочинців. Можливо вони працювали в гумових рукавичках.

«З доказів - тільки осколки розбитого скла однієї з ікон. Його злочинці зібрали і акуратно склали на жертовний стіл», - пояснює Валерій Колісник, заступник начальника Шаргородського відділення поліції.

Якщо злочинців знайдуть, їм загрожує до шести років в'язниці. 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниччина ікони вкрали 
Матеріали по темі