Події

На Вінниччині освітянин розбазарив понад п’ять гектарів землі навчального закладу

1 березня 2017, 16:40

 У ході здійснення представництва інтересів держави в сфері охорони дитинства Вінницькою місцевою прокуратурою встановлені факти зловживання владою службовими особами одного з професійно-технічних училищ Вінницького району.

Про це Вінниця.info повідомляє прес-служба прокуратури Вінницької області

«Так, попри встановлення чинним законодавством особливого порядку користування земельними ділянками та приміщеннями сфери освіти, заборони їх приватизації, перепрофілювання або використання не за призначенням, службовими особами професійно-технічного училища, без згоди засновника, з 2006 року надавалися дозволи на вилученням земель, що перебувають на праві постійного користування навчального закладу, на користь родичів та третіх осіб», - йдеться в повідомлені.

Унаслідок таких протиправних дій з державної власності незаконно вибуло 5,25 га землі.

Водночас з володіння вказаного навчального закладу вибуло нерухоме державне майно - приміщення колишньої восьмирічної школи, в якому нині розміщено кондитерських цех.

За даними фактами проводиться досудове розслідування, вирішується питання щодо вжиття заходів представництва з метою повернення майна в державну власність.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниччина освітянин земля 
Матеріали по темі