Політика

На Вінниччині передвиборча кампанія стартувала з «чорним піаром»

15 серпня 2012, 13:33

У Вінницькій області на території виборчого округу №17 (місто Ладижин, Бершадський, Гайсинський, Теплицький та Тростянецький райони) розповсюджувались листівки з провокативними запитаннями до кандидатів у депутати Анатолія Матвієнка, Григорія Заболотного та Миколи Кучера.

Про це повідомила громадська мережа ОПОРА

Зазначена «контрагітація» не містила будь-яких вихідних даних, крім логотипу Вінницької обласної організації «Земляки», яка раніше неодноразово заявляла про підтримку кандидата в депутати Григорія Заболотного.

Голова правління обласної громадської організації «Земляки» Петро Бойко вважає, що це «чорний піар» проти громадської організації «Земляки» та кандидата у народні депутати по округу №17 Григорія Заболотного.

Також Петро Бойко повідомив, що образливі листівки з’явились після того, як «Земляки» «ставили в коректній формі запитання конкуренту Григорія Заболотного Миколі Кучеру».

Розповсюджені листівки містять запитання, у яких прихильники Григорія Заболотного вбачають елементи наклепу та образи честі й гідності, зокрема питання «скільки коштів Ви отримаєте, коли станете тушкою Партії Регіонів…», «скільки Ви отримали прибутку за продаж курортних земель в м. Хмільник своїй фірмі…» тощо. Подібні запитання-звинувачення містяться і в листівках на адресу кандидатів Анатолія Матвієнка та Миколи Кучера.


З цього приводу громадська організація «Земляки» поки що не подала заяви до правоохоронних органів та прокуратури.

Як зазначив регіональний координатора Громадянської мережі ОПОРА Олег Левченко, це не перший випадок застосування чорного піару на Вінниччині.

«Кандидати наймають технологів і допускають такі речі. Нехай ініціатором стане Григорій Заболотний чи хтось інший - ініціюйте заяву про максимальну порядність виборчої кампанії, щоб Вінницька область виглядала в очах України як адекватна, а не така, що починає виборчий процес з виливання бруду», – зазначив Олег Левченко.

Представник Громадянської мережі ОПОРА звернувся з проханням прокоментувати ситуацію до кандидатів виборчого округу №17. Жоден із них не підтвердив своєї причетності до розповсюдження листівок.

Григорій Заболотний «До кожного із кандидатів ми ставимося рівно, дипломатично і з повагою. Що стосується політичної боротьби, то це приблизно як учні у класі – всі залишаємось друзями, але кожен має за мету вчитися на відмінно і вчитися краще. Ми жодним чином не беремо участі у чорних технологіях».

Анатолій Матвієнко «Я знаю про ці листівки. Все, що там написано – неправда, нічого подібного ніколи не було. Це чорний піар і я не хочу брати в ньому участь».

Микола Кучер «Я тиждень був у відряджені, повернувся два дні тому і був неприємно здивований, коли мені показали листівки із запитаннями до мене. Інших двох листівок я не бачив. Все, що там написано – абсолютна неправда. Я б в жодному випадку не дозволив собі такого по відношенню до інших кандидатів».

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі