Суспільство

На Вінниччині перерозподілили майже 51 млн. освітньої субвенції для того, щоб в лютому працівники училищ отримати зарплатню

27 лютого 2017, 12:16

Голова ОДА зупинився на питанні прийняття 21 лютого 15-ю позачерговою сесією обласної Ради 7 скликання про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік. 


«Мова йшла про розподіл понадпланових надходжень обласного бюджету та резерву, акумульованого на здійснення капітальних видатків в закладах обласного рівня, які залишились станом на 01.01.2017 року. Це - більше 200 млн. грн.,- зазначив Валерій Коровій,- Прийнятий бюджет є базовим документом , який показує,що видатки збалансовано на весь 2017рік. Нам потрібно було перерозподілити майже 51 млн. освітньої субвенції. В першу чергу для того,що вже в лютому місяці працівники галузі профтехосвіти могли отримати заробітну плату. Збільшено видатки департаментам та управлінням облдержадміністрації. Майже 12 млн. грн. поточних видатків надано галузі охорони здоров’я, розподілено кошти на бюджети розвитку по всіх напрямках, на запуск правоохоронної програми, на фінансування програми військово-патріотичного виховання молоді».

Повідомляє Департамент  інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Очільник області підкреслив, що формування бюджету - це складний процес «Однак, бюджетна сфера всієї Вінницької області не може бути заручником чиїхось вузьких інтересів»,- наголосив Валерій Коровій.

«Загальну динаміку зростання доходів обласного бюджету ми побачимо за підсумками кварталу, вона,безумовно, позитивна,- запевнив голова ОДА.- Комунальні підприємства заплатили податків у 2,5 рази більше ніж за 2 місяці минулого року. За попередніми даними обласний бюджет за цей же період зросте на 63,7%. Ми рухаємося вперед : розвиваємо область, фінансуємо зарплати, впроваджуємо програму ProZorro». 

Директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський повідомив, що на сьогоднішній день профінансовано видатки головних розпорядників коштів на 60% , аванс виплачений повністю по всіх закладах обласного бюджету. «З березня місяця ми повністю перейдемо на плановий режим фінансування за помісячним розписом головних розпорядників коштів з метою найбільш ефективного використання наявного фінансового ресурсу».

В ході наради керівник Вінниччини також заслухав оперативну інформацію про поточну ситуацію в регіоні.

Вінниця.info, фото: Департаменту  інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: бюджет Вінниччина зарплатня 
Матеріали по темі