Економіка

На Вінниччині підприємство порушило правила видобування піску і проігнорувало приїзд перевірки

17 липня 2017, 15:26

 Гірничий нагляд Управління Держпраці Вінниччини перевірив додержання правил проведення робіт на Халявинському родовищі пісків ФГ «Артек-Турбів». Фахівці виявили ряд порушень. До того ж, на момент їх приїзду голова фермерського господарства був відсутній, хоча його попереджали про перевірку.

Про це повідомляє прес-служба Держпраці у Вінницькій області.

«…На момент планової перевірки видобувні роботи в кар’єрі не проводилися. Кар’єрна техніка знаходилася за межами родовища.

Під час виїзду встановлено, що гірничі виробки Халявинського родовища пісків не приведені в стан, який би гарантував безпеку людей, майна і навколишнього середовища та збереження самого родовища, гірничих виробок. Ведення видобувних робіт з промислової розробки родовища корисних копалин не відповідає проекту. Не проводиться випередження по зняттю покривних порід, відкоси уступів по покривних породах не відповідають проектним. Не витримується ширина робочих площадок, не витримуються робочі відмітки горизонтів.

Керівництвом ФГ «Атек-Турбів» не представлено геолого-маркшейдерську, технічну та обліково-контрольну документацію.

Незважаючи на те, що повідомлення про проведення планової перевірки суб’єкту господарювання надіслано рекомендованим листом із повідомленням про вручення 22.06.2017 р., на момент перевірки голова ФГ «Атек-Турбів» був відсутній, обстеження родовища проводилося без присутності представників підприємства.

Листи з інформацією про небезпечний стан гірничих виробок Халявинського родовища пісків направлено сільському голові с. Лісова Лисіївка та до правоохоронних органів», - йдеться в повідомленні.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: робота підприємство 
Матеріали по темі