Економіка

На Вінниччині після капремонту за 45 мільйонів відкрили трасу, де була яма на ямі

12 жовтня 2017, 18:28

 12 жовтня на Вінниччині відкрили відремонтовану ділянку автомобільної дороги державного значення Т-02-05 «Куна-Кунка», протяжністю 8,4 км. Саме цю ділянку автомобілісти раніше називали однією з найгірших у Вінницькій області. В 2008 році по окружній Гайсина пустили весь транзитний транспорт і майже за 10 років дорога була фактично зруйнована. Ремонт розпочали в 2016 році – з державного бюджету виділили 45 млн. гривень, 4,5 млн. гривень виділила Гайсинська РДА, ще 360 тис. гривень виділила об’єднана громада для облаштування тротуарів.

«Загальна вартість робіт складає близько 46 мільйонів. Розпочали роботи наприкінці минулого року. Потім продовжили наприкінці червня, коли вже було виділено фінансування. Загалом відремонтовано 10,6 кілометрів. З них 8,4 це ділянки від М-12 до Куни, інша частина - від Куни до Мар'янівки», - говорить керівник Служби автомобільних доріг у Вінницькій області І. Корольчук.

Відремонтували і частину дороги в районі села Мар’янівка, що є продовженням «об’їзної» дороги м. Гайсин. Там влаштовано асфальтобетонне покриття, відновлено тротуари, встановлено нові бордюри та нанесено розмітку.

Голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій зазначає, що дорога є важливим інфраструктурним об’єктом для Гайсинського району.

«Тут була надзвичайно проблемна ділянка. Нова дорога - це успіх кожного з нас, і в першу чергу місцевої громади, яка ставила питання ремонту та долучилась до співфінансування», - говорить  В. Коровій.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: дороги ремонт траси 
Матеріали по темі